Arval bezpłatnie użycza samochody placówkom medycznym na Mazowszu

Arval Service Lease Polska, największa w Polsce firma specjalizująca się w wynajmie pojazdów oraz zarządzaniu flotą, po raz kolejny włącza się w pomoc dla polskich placówek medycznych. W obliczu spodziewanej na jesieni drugiej fali epidemii Sars-Cov-2, firma przekazała 15 samochodów na użytek szpitali i ośrodków zdrowia zlokalizowanych na Mazowszu. Auta będą wykorzystywane głównie do transportu leków, próbek do badań i innych materiałów medycznych.

Arval bezpłatnie użycza samochody placówkom medycznym na Mazowszu

Wyboru placówek do których trafią samochody dokonało Ministerstwo Zdrowia, w porozumieniu z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim. Większość pojazdów została już dostarczona przez Arval do ośrodków medycznych na terenie całego Mazowsza.

Arval wspiera medyków od początku epidemii Sars-Cov-2. Udostępniamy im nasze auta poleasingowe, bo wiemy, jak istotna w pracy szpitali jest mobilność. Ponieważ znów mamy w Polsce rosnące wskaźniki zachorowań i wiele mówi się o drugiej fali epidemii, która może uderzyć w najbliższych miesiącach, postanowiliśmy jak najszybciej zareagować. Mamy nadzieję, że pojazdy użyczone służbie zdrowia, pomogą w walce z koronawirusem – mówi Paweł Doleciński, Business Development Manager w Arval.

Wszystkie dostarczone przez Arval samochody mają zapewnioną obsługę serwisową oraz są objęte ubezpieczeniem i assistance, co umożliwi ich bezproblemowe użytkowanie.

Firma użyczyła dotychczas 29 pojazdów placówkom medycznym w województwach: warmińsko-mazurskim, lubuskim i mazowieckim. W planach jest wsparcie kolejnych szpitali i ośrodków zdrowia.


Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


Jaka jest Twoja reakcja?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Reklama