GreenWay Polska: stacje ładowania samochodów elektrycznych w Elektrowni Powiśle

Do grona klientów GreenWay Polska dołączyła Elektrownia Powiśle. Zarówno klienci, najemcy, jak i mieszkańcy apartamentów będących częścią kompleksu na warszawskim Powiślu, mogą korzystać z 16 ładowarek samochodów elektrycznych dostarczonych, zainstalowanych i zarządzanych przez GreenWay Polska.

GreenWay Polska: stacje ładowania samochodów elektrycznych w Elektrowni Powiśle

Właściciele Elektrowni Powiśle – nowego wielofunkcyjnego projektu w Warszawie, zdecydowali się na zakup od polskiego lidera usług ładowania samochodów elektrycznych, firmy GreenWay Polska, 16 ładowarek AC o mocy 22 kW każda. Zostały one zainstalowane w różnych miejscach na terenie kompleksu. Dzięki temu zakupowi elektromobilni klienci i najemcy Elektrowni Powiśle będą mogli ładować swoje samochody, bez konieczności poszukiwania stacji ładowania w mieście. Dodatkowo firma GreenWay Polska zainstalowała w Elektrowni Powiśle także  własną szybką ładowarkę DC o mocy 50 kW.

 – Liczba aut elektrycznych zwiększa się z roku na rok, dlatego sieć punktów ładowania powinna stawać się coraz bardziej dostępna  mówi Rafał Czyżewski, Prezes Zarządu GreenWay Polska. – Równie istotne, jak zapewnianie szybkich ładowarek przy głównych drogach, jest także oferowanie usług ładowania na wolnych stacjach w popularnych miejscach. Cieszy nas to, że inwestorzy tworzący tak niepowtarzalne miejsca, jak Elektrownia Powiśle, zauważyli to, czyniąc swój projekt jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Elektrownia Powiśle to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w sercu warszawskiego Powiśla. Na terenie ponad 100-letniej Elektrowni, zrewitalizowano dawne budynki m.in. maszynownię i kotłownię, nadając im nowe funkcje, ale zachowując ich historyczny charakter. W ramach inwestycji powstały też nowe budynki biurowe i mieszkalne, a także liczne alejki i place zewnętrzne, które tworzą w tym miejscu unikatową przestrzeń do zakupów, spotkań i spędzania czasu. Elektrownia Powiśle została wyposażona w 16 stacji ładowania samochodów elektrycznych. Dziewięć z nich, dzięki specjalnej konfiguracji usługi, w godzinach pracy w dni robocze będzie dostępne jedynie dla najemców biur, będących częścią kompleksu. Poza tymi godzinami stacje będą ogólnodostępne, zapewniając tym samym możliwość korzystania z usługi ładowania wszystkim klientom sieci GreenWay. Pozostałe siedem ładowarek oraz szybka stacja DC, będąca własnością GreenWay, będą ogólnodostępne dla klientów przez cały czas.


Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


Jaka jest Twoja reakcja?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Reklama