Pirat drogowy zatrzymany przez SPEED

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca jechał 146 kilometrów na godzinę. Do zdarzenia doszło na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Szaciłówka. Za kierownicą siedział 29-latek obywatel Litwy. Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 500 złotych.

Pirat drogowy zatrzymany przez SPEEDPolicjanci z podlaskiej grupy Speed każdego dnia pełnią służbę na głównych drogach województwa podlaskiego. Codziennie eliminują z dróg tych kierowców, którzy ignorują ograniczenia prędkości i stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu. Tym razem na krajowej "ósemce" zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca jechał z prędkością 146 kilometrów na godzinę. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie do 90  kilometrów na godzinę. Wykroczenie pirata drogowego zostało zarejestrowane na kamerze nieoznakowanego radiowozu podlaskiej "drogówki". Do zdarzenia doszło na początku lipca, na krajowej "ósemce", w rejonie miejscowości Szaciłówka. Za kierownicą bmw siedział 29-letni obywatel Litwy. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Po raz kolejny apelujemy o ostrożną i odpowiedzialną jazdę oraz stosowanie się do ograniczeń prędkości, ponieważ jak wskazują statystyki, to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. W 2020 roku na drogach Podlasia doszło z jej powodu do 114 wypadków, w których 32 osoby zginęły, a 127 zostało rannych.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0